Apartmány pod Sokolkou Jeseníky

apartmany jeseníky apartmany jeseníky apartmany jeseníky apartmany jeseníky apartmany jeseníky apartmany jeseníky apartmany jeseníky apartmany jeseníky apartmany jeseníky apartmany jeseníky apartmany jeseníky apartmany jeseníky apartmany jeseníky apartmany jeseníky apartmany jeseníky apartmany jeseníky apartmany jeseníky apartmany jeseníky apartmany jeseníky apartmany jeseníky apartmany jeseníky

Apartmány Jeseníky "pod Sokolkou" je nově postavený apartmánový dům, který nabízí pohodlné ubytování v Koutech nad Desnou v těsné blízkosti chaty Sokolka a Ski areálu Šindelná. Apartmánový dům s kapacitou 16 lůžek se nachází v klidném prostředí chatové osady Koutecké údolí na úpatí hory Šindelná v nadmořské výšce 630 m.n.m. Hledáte-li v Jesníkách kvalitní ubytování v apartmánech, tak Kouty nad Desnou a apartmány pod Sokolkou je ideální řešení.

Apartmány Jeseníky "pod Sokolkou" jsou nově postavené, kompletně a luxusně vybavené. Apartmánový dům je rozdělen na dva samostatné byty, které je možné v případě potřeby spojit do jednoho. Toto je vhodné pro větší skupiny, které vyžadují soukromí, luxus a zároveň společné ubytování. Každý apartmán má 6 lůžek rozdělených do dvou samostatných ložnic s možností 2 přistýlek.

Součástí každého apartmánu je kompletně zařízená kuchyň, (varná deska, varná konvice,lednice, mikrovlná trouba, myčka) s jídelním koutem, sociální zařízení a sprchový kout. Ve společenské místnosti je sedací souprava, krb, TV. Lyže si můžete uschovat do lyžárny, která se nachází uvnitř apartmánu.

Díky této kapacitě ubytování, svému okolí a službám, které apartmány nabízí jsou ideální pro skupiny i pro rodinnou rekreaci.

Apartmány pod Sokolkou Jeseníky

Chata Sokolka, která je nad apartmány Vám nabízí využití služeb jako jsou tenisový kurt a sportovní hřiště (fotbal, volejbal, nohejbal aj.), půjčíme vám i sportovní vybavení – míče, rakety, horská kola, lyžařské vybavení apod. U chaty je také ohniště, venkovní posezení a zahradní krb, nekrytý plavecký bazén a malý rybník. V chatě Sokolka můžete také využít možnost stravování formou polopenzí či snídaní.

Apartmány Kouty nad Desnou

Kouty nad Desnou jsou ideálním místem, odkud začínají početné běžecké tratě a nedaleko najdete také několik sjezdovek. Apartmány Jeseníky pod Sokolkou se nachází ve vzdálenosti cca 300m od skiareálu Šindelná, do 500m je nový skiareál Kouty. Dále je možné využít dopravu skibusy do moderního skiareálu Přemyslov, kde platí společná jízdenka se skiareálem Šindelná. Více informací na www.skipremyslov.cz. Poblíž se nacházejí upravované běžecké tratě Kouty nad Desnou - Červenohorské sedlo, Kouty nad Desnou- Švýcárna - Praděd a Kouty nad Desnou - Přemyslov. Apartmány Jeseníky pod Sokolkou leží hned vedle značených cyklotras Hrubého Jeseníku.

Objednejte si levné a pohodlné ubytování v apartmánech Kouty nad Desnou Jeseníky. Pro větší skupiny poskytujeme slevy. Máte-li jakékoliv dotazy, prosím, kontaktujte nás, rádi a ochotně Vám odpovíme a poradíme. Těšíme se na setkání.

ubytování jeseníky ubytování jeseníky ubytování jeseníky
Copyright © 2013 Skiprosport s.r.o. | design Daniel Vodrážka | optimalizace PageRank.cz Obchodní podmínky