Penzion Jeseníky "Sokolka"

penzion jeseníky penzion sokolka jeseníky penzion Sokolka Ubytování Jeseníky penzion Jeseníky Kouty penzion jeseníky penzion jeseníky
penzion jeseníky penzion jeseníky penzion jeseníky penzion jeseníky penzion jeseníky penzion jeseníky penzion jeseníky
penzion jeseníky penzion jeseníky penzion jeseníky penzion jeseníky penzion jeseníky penzion jeseníky penzion jeseníky

Penzion Sokolka leží v oblasti Kouty nad Desnou - v samotném srdci Jeseníků, rozlehlých hor, které ještě nezaplavily davy turistů (mapa polohy penzionu zde). Penzion Jeseníky "Sokolka" je rekonstruovaná horská chata, která nabízí pohodlné a levné ubytování Kouty nad Desnou. Penzion Jeseníky "Sokolka" s kapacitou 52 lůžek se nachází v klidném prostředí chatové osady Koutecké údolí na úpatí hory Šindelná v nadmořské výšce 630 m.n.m. Hledáte-li kvalitní levné penziony na ubytování v Kouty nad Desnou Jeseníky, je pro vás penzion Sokolka ideální řešení. Cena ubytování v penzionu se pohybuje v rozmezí 200–240 Kč za osobu na noc, více v ceníku.

Penzion Jeseníky "Sokolka" je díky své kapacitě, okolí a službám, které nabízí, ideální pro skupiny i pro rodinnou rekreaci. V penzionu Jeseníky "Sokolka" velmi často využívají možnost ubytování školy v přírodě, lyžařské kurzy, soustředění, školní výlety a jiné akce spojené se sportem, přírodou, odpočinkem i zábavou. V penzionu je společenská místnost s TV, SAT, DVD a RMG, sušárna, lyžárna a restaurace s jídelnou. Penzion Jeseníky "Sokolka" nabízí možnost objednat si ubytování včetně snídaně, polopenze nebo plné penze, případně si můžete vařit sami v pronajaté kuchyňce. Máme k dispozici i bezdrátové připojení k internetu WI-FI.

wifi k dispozici

Pokoje penzion Jeseníky

Penzion Jeseníky "Sokolka"

Jeseníky a Kouty nad Desnou lákají především aktivní lidi a penzion Jeseníky "Sokolka" jim vychází vstříc. Můžete využít náš tenisový kurt a sportovní hřiště (fotbal, volejbal, nohejbal aj.), půjčíme vám i sportovní vybavení – míče, rakety, horská kola, lyžařské vybavení apod. U penzionu je také ohniště, venkovní posezení a zahradní krb, nekrytý plavecký bazén a malý rybník.

Penzion Jeseníky pro aktivní dovolenou

Máte-li rádi lyžování, penzion Jeseníky Kouty nad Desnou "Sokolka" je pro vás ideálním místem. Penzion Jeseníky je jen 300m od skiareálu Šindelná a ve stejné vzdálenosti se nacházejí upravované běžecké tratě Kouty nad Desnou - Červenohorské sedlo a Kouty nad Desnou - Švýcárna - Praděd. Kolem penzionu Sokolka prochází značené cyklotrasy Hrubého Jeseníku s celkovou délkou 190km.

Hledáte-li penzion na ubytování v Jeseníkách, penzion Jeseníky "Sokolka" nabízí levné a komfortní ubytování v samotném srdci Jeseníků - Kouty nad Desnou. Pro větší skupiny poskytujeme slevy. Máte-li jakékoliv dotazy, prosím, kontaktujte nás, rádi a ochotně Vám odpovíme a poradíme. Podívejte se na přesnou polohu pro penzion Jeseníky Kouty nad Desnou níže. Těšíme se na setkání.

ubytování penzion jeseníky penzion jeseníky šindelná penzion jeseníky skiprosport
Copyright © 2014 Skiprosport s.r.o. | design Daniel Vodrážka | optimalizace PageRank.cz Obchodní podmínky